مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به همراه جمعی از مدیران و روسا از مجتمع پتروشیمی بندر امام بازدید کردند.
کد خبر: ۱۰۵۳۶۲۳
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۵ 30 June 2022

 

 

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی، مهرداد کاهکش، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و هیأت همراه از مجتمع پتروشیمی بندر امام بازدید و در جلسه ای که با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد مجتمع برگزار شد در رابطه با نحوه افزایش تعامل فی مابین گفتگو کردند.

در این دیدار سپهدار انصاری نیک، مدیر عامل شرکت پتروشیمی بندر امام ضمن خوش آمدگویی، شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران را یکی از شرکت های راهبردی نفت و گاز در کشور دانست و بیان نمود: عملکرد و موفقیت پتروشیمی بندر امام مرهون تلاش، تعامل و همکاری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت های تابعه با این شرکت است.

وی افزود: تامین خوراک پتروشیمی در حال حاضر با توجه به شرایط خاص ناشی از تحریم های ظالمانه، کار بسیار سخت و جهادی است. ما تلاش مجموعه نفت و گاز را در تولید تحسین می کنیم و از راهکار هایی که باعث افزایش تولید در پتروشیمی بندر امام شود، استقبال می کنیم.

در ادامه این جلسه مهرداد کاهکش، مدیرعامل نفت و گاز گچساران ضمن تبریک به مدیر عامل پتروشیمی در مسئولیت جدید و آرزوی موفقیت برای مجموعه کارکنان در قطب صنعت پتروشیمی، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب را با ظرفیت تولید بیش از سه میلیون بشکه نفت خام، یکی از اصلی ترین تولید کنندگان نفت کشور دانست و به تشریح فعالیت های شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به عنوان دومین تولید کننده نفت خام در مناطق نفت خیز جنوب پرداخت و گفت: این شرکت علاوه بر وظیفه اصلی خود در تولید صیانتی نفت، راهبری و مدیریت گلوگاه اصلی صادرات نفت خام از طریق تلمبه خانه گوره به جزیره خارک را برعهده دارد و در کنار آن با تأمین بخش عمده خوراک پالایشگاه های بیدبلند خلیج فارس و پتروشیمی بوعلی در بندر امام، سهم عمده ای در پیشبرد اهداف صنعت نفت ایفا می کند.

مدیرعامل نفت وگاز گچساران، هدف از این بازدید را تلاش برای ایجاد تعامل بیشتر و استفاده از پتانسیل های شرکت پتروشیمی بندر امام در کمک به جمع آوری گازهای همراه و جلوگیری از سوزاندن آنها و حفظ محیط زیست و همچنین افزایش خوراک پتروشیمی برشمرد.

وی با اشاره به اهمیت جمع آوری گازهای همراه تصریح کرد: جمع آوری گازهای همراه و کمک به خلق ثروت از این منابع خدادادی و همچنین تأمین حداکثری خوراک پتروشیمی ها در جنوب کشور یکی از دغدغه های بسیار مهم مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بوده و در این زمینه به صورت مستمر پیگیر فعال سازی پروژه های جمع آوری گاز می باشد.

کاهکش در پایان بیان نمود: رسیدن به خودباوری در کارکنان صنعت نفت و تبدیل تهدیدها به فرصت یکی از اثرات ارزشمند تحریم های ظالمانه بود که نتایج این خودباوری در آینده ای نزدیک با تکیه بر دانش بومی در پشبرد اهداف سازمان، نمایان خواهد شد

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار