فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف ۴۷ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در عملیات مشترک مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های گچساران،دنا، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و سربازان گمنام امام زمان(عج) در محور شیراز- گچساران خبر داد.
کد خبر: ۱۰۲۴۲۶۳
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۶ 24 January 2022

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از پایگاه خبری پلیس،سرهنگ" سید محمد موسوی" در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان بلافاصله ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان گچساران با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، شهرستان دنا و سربازان گمنام امام زمان(عج) و پاسگاه انتظامی امام جعفر صادق(ع)، ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در محور شیراز به گچساران ایست و بازرسی دایر کردند.

وی افزود:ماموران حین انجام ایست و بازرسی در محور" شیراز به گچساران" به یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

موسوی بیان داشت: ماموران در بازرسی از خودروی مذکور ۴۷ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در آن جاسازی شده بود، کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با اشاره به اینکه در این رابطه ۳ نفر دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد،خاطرنشان کرد: مبارزه بی امان پلیس با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار بوده و شهروندان می‌توانند اخبار و اطلاعات خود را با شماره ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار