اعضای دولت به "سیدعلی احمدزاده" به عنوان استاندار منتخب کهگیلویه و بویراحمد رای اعتماد دادند.
کد خبر: ۹۹۵۸۰۶
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۵ 22 September 2021

رأی اعتماد هیات وزیران به استاندار منتخب کهگیلویه و بویراحمد

هیات وزیران در جلسه صبح روز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۰ خود به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، به استاندار منتخب کهگیلویه و بویراحمد رأی اعتماد داد.

به گزارش تابناک کهگیلویه بویر احمد ، هیات وزیران  امروز چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ به ریاست حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، برگزار شد و در این جلسه اعضای دولت به " سیدعلی احمدزاده " به عنوان استاندار منتخب کهگیلویه و بویراحمد  رای اعتماد دادند.
سید علی احمدزاده دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری در رشته حقوق خصوصی  از دانشگاه‌های قم و تربیت مدرس و نیز کارشناسی ارشد در رشته مدیریت دولتی و کارشناسی حقوق قضایی به ترتیب از مرکز مدیریتی دولتی و دانشگاه قم است.
در سوابق خدمتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، معاون سازمان تعزیرات حکومتی کشور، معاون برنامه‌ریزی، اقتصادی و اداری و مالی استانداری قم، فرماندار شهرستان گچساران، عضو هیات امنا و هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و عضو هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم ثبت شده است.
حسین کلانتری، استاندار سابق  کهگیلویه و بویراحمد از ۲۲ خرداد ماه ۱۳۹۸، تا امروز این مسئولیت را بر عهده داشت.

توصیه رئیسی به استاندار جدید

آیت الله رئیسی پس از رای اعتماد دولت به استانداران جدید بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد ، برخورداری از روحیه انقلابی و کارآمدی را از شاخصه‌های اصلی انتخاب مدیران و استانداران دانست و تأکید کرد: امروز همه وظیفه داریم با حرکت جهادی و انقلابی و با اولویت‌بندی نسبت به رفع مشکلات مردم گام برداریم.
رئیس جمهور اظهار داشت: از استانداران انتظار داریم مهم‌ترین مسایل و مشکلات مردم استان را شناسایی کنند و همه ظرفیت‌ها را برای برطرف ساختن مشکلات به کار بگیرند.
آیت الله رئیسی، خاطر نشان کرد: امروز همه مردم حتی آنهایی که به ما رأی ندادند نیز نسبت به دولت سیزدهم در ایجاد گشایش و آسایش در زندگی خود امیدوار هستند، لذا همه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و استانداران وظیفه دارند برای رفع موانع و مشکلات به ویژه در زمینه اشتغال و مسکن گام‌های ماندگار و سازنده‌ای بردارند.
رئیس جمهور تصریح کرد: استانداران باید مشکلات اصلی استان را شناسایی کنند و براساس برنامه و اولویت و با حرکت انقلابی و جهادی و با میدان دادن به جوانان و جوانگرایی در مسیر برطرف ساختن مشکلات حرکت کنند.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار