استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: تا آخرین روز کاری از هیچ تلاشی برای بازسازی دنا دریغ نخواهیم کرد.
کد خبر: ۹۷۹۲۰۴
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۴ 17 July 2021

استاندار کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز با همراهی حاجی زاده معاون عمرانی استاندار، امام جمعه سی سخت فرماندار دنا و جمعی از مسئولان استان به صورت سرزده از مناطق مختلف شهر زلزله‌زده سی سخت بازدید کرد.


به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، حسین کلانتری در این بازدید بر تسریع در روند تکمیل منازل خسارت‌دیده تاکید کرد و گفت: همه دستگاه ها همانند روزهای اول و به صورت شبانه‌روزی پای کار باشند.

وی از مسئولان خواست با دقت و حساسیت کارها را پیش ببرند و سعی کنند مقاوم‌سازی بهسازی و ایمنی را در دستور کار قرار دهند و در ساخت و سازها این موارد را در اولویت قرار دهند.

 

استاندارد از صبر و تحمل و همکاری مردم سی سخت تشکر کرد و افزود: باید تلاش کنیم با پاسخگویی به موقع و رسیدگی به مشکلات و مطالبات مردم رضایتمندی آنان را کسب کنیم.


کلانتری از مدیران ملی و استانی که صادقانه در کنار مردم سی سخت بودند و در برهه‌های مختلف از هیچ کمکی دریغ نکردند تقدیر کرد و گفت: در این مدت کمک های خوب و قابل توجهی هم از سوی دولت و هم سازمان‌ها و نهادهای مختلف به شهر سی‌سخت انجام گرفت.


وی با اشاره به اینکه تاکنون ۶ هزار و ۳۰۲ واحد در قالب (احداثی، تعمیرات و معیشتی) برای دریافت وام به بانک معرفی شدند، گفت: از این تعداد ۵ هزار و ۲۰۳ با بانک قرارداد منعقد کردند.


کلانتری با اشاره به اینکه تاکنون ۳۸ واحد روستایی و ۵۸ واحد شهری به بهره برداری رسیده است، افزود: سقف ۴۱۶ واحد شهری و ۳۸۰ واحد روستایی اجرا گردیده است. 

استاندار از تلاش‌ها و حمایت‌های نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه سی سخت و مسئولان ارشد استانی نیز تقدیر کرد.


پیش از این بازدید استاندار در نشستی با حضور مسئولان استانی و شهرستان سی سخت در دفتر امام جمعه این شهر آخرین روند بازسازی و بهسازی مناطق شهری و روستایی را مورد ارزیابی قرار دادند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین