طی حکمی از طرف رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
کد خبر: ۹۱۹۰۵۷
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۳ 25 November 2020

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایسنا ابراهیم صالحی عمران، رییس دانشگاه فنی و حرفه ای، در حکمی روح الله دانش پایه را به عنوان سرپرست استانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کهگیلویه و بویراحمد و سرپرست آموزشکده فنی و حرفه ای پسرانه یاسوج منصوب کرد.

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، در بخشی از این حکم آمده است؛

نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی در آموزش عالی و در جهت اجرای مصوبه دستور هفتم پنجمین نشست از دوره دوم هیئت امنا در تاریخ دوم اسفند ماه ۱۳۹۵ به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست استانی دانشگاه فنی و حرفه ای کهگیلویه و بویراحمد و سرپرست آموزشکده فنی و حرفه ای پسران یاسوج منصوب می شوید.

انتظار دارد با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی، صداقت کاری و توجه به انور صرفه جویی در بیت المال با بهره مندی از توانایی و تجربیات مفید اساتید، محققان و کارشناسان آن مجموعه در انجام وظایف محوله اهتمام کافی را معمول دارید.
گفتنی است که پیش از این دکتر رحیم امین زاده به مدت حدود ۶ سال و سه ماه ریاست دانشگاه فنی و حرفه‌ای کهگیلویه و بویراحمد را عهده دار بود.
دانش پایه ۴۲ ساله و دارای مدرک دکترای ریاضی گرایش ابرساختارهای جبری و عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور است.
وی معاونت آموزشی دانشگاه پیام نور یاسوج، ریاست دانشگاه پیام نور واحد سی سخت و ریاست دانشگاه پیام نور یاسوج را در کارنامه اجرایی دانش پایه دارد.
لازم به ذکر است که با توجه به شرایط کرونایی مراسم تودیع و معارفه روز چهارشنبه، پنجم آذرماه به صورت داخلی برگزار می شود.

روح الله دانش پایه، سرپرست جدید دانشگاه فنی و حرفه ای استان
رحیم امین نژاد، رئیس سابق دانشگاه فنی و حرفه ای استان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار