استاندار کهگیلویه و بویراحمد در اداره ورزش و جوانان
در پایان این بازدید دو گروه از شهروندان که به اداره کل ورزش و جوانان آمده بودند درخواست هایی از استاندار داشتند که البته ارتباط چندانی با ورزش نداشت!
کد خبر: ۹۱۰۸۶۸
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۲ 21 October 2020

با توجه به هفته تربیت بدنی ، استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، بازدید سرزده ای از اداره کل ورزش و جوانان داشت که در نهایت این بازدید به جلسه ای با حضور برخی روسای هیئت ها و کارمندان اداره کل ورزش و جوانان منتهی شد که عنوان مناسبتی تبریک هفته تربیت بدنی را به خود گرفت .
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، پس از بازدید استاندار از همه دوایر در جلسه ای از قبل پیش بینی نشده افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد از لحاظ مواهب الهی، منابع زیر زمینی، آب، خاک، جنگل و منابع طبیعی مستعد است، بیان کرد: این استان به چهار فصل بودن معروف است، بیش از ۹۰ درصد این استان را جنگل و مرتع تشکیل می دهد و ۱۰ درصد آب کشور را دارد و اینها فرصت‌هایی هستند که باید به نحو احسن از آنها استفاده شود.
وی اظهارکرد: استان در سطح ملی چهره‌های علمی، سیاسی، اجرایی دارد و در حوزه ورزش نیز ورزشکاران نامداری دارد. در آینده از این استان چهره های ورزشی در سطح ملی و بین المللی معرفی خواهد شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: ساختارها و موقعیت توپوگرافی استان بستری را فراهم کرده که می توانیم علاوه بر ورزش های تیمی در ورزش‌های انفرادی جایگاه خوبی در سطح کشور داشته باشیم البته در ورزش‌های تیمی موفقیت‌هایی داشته ایم.
کلانتری تصریح کرد: تیم های ورزشی در شهرستان‌های گچساران و کهگیلویه داریم که با مشکلات مالی مواجهند و نیاز به حمایت و اسپانسر دارند.
استاندار گفت : قهرمانانی در این استان داریم که با زحمت و با توجه به وضعیت اقتصادی ضعیف خانواده اما خود تلاش کرده اند تا به این مقام ها رسیده اند که برای رفع این مشکل برنامه ریزی کرده ایم که از دیگر دستگاه ها و یا اسپانسرها برای کمک به این ورزشکاران همکاری بگیریم.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد از دیدار با وزیر ورزش و جوانان خبر داد و گفت: یقینا خبرهای خوشی برای ورزش استان در راه است.
حسین کلانتری همچنین از مکاتبه با وزیر نفت در خصوص حل مشکلات تیم های استان سخن گفت و افزود: ما در کنار تیمهای استان هستیم و بیش از پیش برای تقویت آنها گام بر می داریم.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در استان کهگیلویه و بویراحمد جای کار بسیاری وجود دارد و آینده درخشانی پیش روی ورزشکاران استان است و حتی می توانیم بیش از وضعیت فعلی در ورزش کشور حرف برای گفتن داشته باشیم.
کلانتری با بیان اینکه ورزش همگانی برای ما اصل است، بیان کرد: باید بسترهای لازم برای این ورزش در استان فراهم شود. استان کهگیلویه و بویراحمد می تواند ورزش‌های زمستانه و تابستانه را داشته باشد و بستر برگزاری جشنواره ورزش‌های زمستانی را داریم.

همچنین محمدتقی علوی، مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این بازدید گفت: ورزش استان به جایی رسیده که می توانیم جایگاه بهتری در ورزش کشور داشته باشیم.
وی افزود: آماده میزبانی مسابقات کشوری و آسیایی هستیم البته سال گذشته میزبان مسابقات قایقرانی اسلالوم کشور بوده ایم و در ورزش هاکی جزء نامزدهای میزبانی در سطح بین المللی هستیم و ناظرانی از کشور سوئیس قرار است که برای بازید به استان سفر کنند.
به گزارش ایسنا، علوی تصریح کرد: از معدود استان‌هایی هستیم که از فصل پنج اعتبارات استانی هیچ استفاده نمی کند و انتظار داریم که در این زمینه جهت اختصاص اعتبار از این محل به اداره کل ورزش و جوانان توجه شود.
در پایان این بازدید دو گروه از شهروندان که به اداره کل ورزش و جوانان آمده بودند درخواست هایی از استاندار داشتند که البته ارتباط چندانی با ورزش نداشت
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار