سرمربی نفت و گاز گچساران گفت: آقای پناهپوری سرپرست تیم نفت گچساران به نقل از مدیرعامل تیم به اعضای تیم و بازیکنان اعلام کرد که ما دیگر نمی‌توانیم در این فصل در لیگ ادامه دهیم.
کد خبر: ۹۱۰۲۹۶
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰ 19 October 2020
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد در حالی که تیم فوتبال نفت و گاز گچساران برای حضور در لیگ دسته دوم فوتبال کشور خود را آماده می‌کرد  اما بنا بر دلایلی تمرینات این تیم تعطیل شد.
بهمن فرازمند سرمربی تیم فوتبال نفت گچساران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در واکنش به خبر استعفای خود در رسانه ها اظهار کرد: من استعفا نداده ام.
فرازمند ادامه داد: آقای پناهپوری سرپرست تیم نفت گچساران به نقل از مدیرعامل تیم به اعضای تیم و بازیکنان اعلام کرد که ما دیگر نمی‌توانیم در این فصل در لیگ ادامه دهیم.
سرمربی نفت و گاز گچساران که با قراردادی سفید سرمربی‌گری نفت و گاز گچساران را پذیرفته است خاطرنشان کرد: بعد از صحبت های سرپرست تیم که حامل پیام مدیریت باشگاه بوده است تمرینات تعطیل شده است.
وی که در سخت‌ترین شرایط مالی تیم را در دست گرفته است در خصوص تمرینات این تیم بیان کرد: با توجه به وضعیت پیش آمده برای تیم های نفتی تمام سعی و تلاش ما در این مدت بر این بود که با استعدادیابی از دل بچه های استان خودمان و شهرهای همجوار مانند بهبهان و نورآباد در لیگ حضور داشته باشیم و به جرات باید بگویم در تمام این سالها که در کنار نفت گچساران حضور داشتم در هیچ مقطعی چنین شور و نشاطی در تیم حاکم نبود چرا که بازیکنان سفارشی و مانند گذشته همراه سرمربی نبودند بلکه از این بچه های همین شهر و استان بودند و امیدوار بودیم که با انگیزه بتوانیم در لیگ حضور مقتدری داشته باشیم که به یک‌باره به ما اعلام کردند نفت قصد ادامه در لیگ را ندارد.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار