رئیس مرکز تحقيقات و آموزش کشاورزي و منابع طبیعی استان کهگیلویه وبویراحمد از راهیابی اولین فارغ التحصیلان هنرستان‌ کشاورزي آیت الله ملک حسيني به دانشگاه‌های فنی وحرفه ای در سطح کشور خبر داد.
کد خبر: ۹۱۰۰۲۵
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱ 18 October 2020

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، کاووس کشاورز گفت: هنرستان کشاورزي آیت الله ملک حسینی در سال تحصيلي 97-96 در دو رشته کشت گیاهان دارویی و پرورش ماهیان سردآبی راه اندازی شد که در سال تحصیلی 98-99 نخستین فارغ التحصیلان این هنرستان موفق به قبولی و ادامه تحصیل در دانشگاه‌های مطرح کشور شدند.

وی با بیان اینکه 17 نفر از دانش اموزان فارغ التحصیل هنرستان‌ کشاورزي آیت الله ملک حسبنی جهت ادامه تحصیل به دانشگاه راه یافتند ، گفت؛ این دانش‌آموزان در دانشگاهای فنی و حرفه ای استان‌های تهران اصفهان شیراز چهارمحال بختیاری و مازنداران پذیرفته شده اند.
کشاورز با تبریک این موفقیت بزرگ به عوامل اجرایی اساتید و دانش اموزان هنرستان‌ کشاورزي حضرت آیت اللّه ملک حسيني گفت در جلسه باشکوهی با حضور مسؤلان از فارغ التحصیلان راه یافته به دانشگاهها تجلیل خواهیم کرد.
مدیر آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد نیز موفقیت اولین فارغ التحصیلان هنرستان کشاورزي آیت الله ملک حسینی در دانشگاههای مطرح کشور را تبریک گفت واز تلاشهای مدیریت توانمند و هنرآموزان این هنرستان تشکر و قدردانی کرد.
کورش دلشاد تاسیس راه اندازی هنرستان کشاورزی را گامی ارزشمند واقدامی ماندگار در زمینه تربیت نیروی انسانی در بخش کشاورزی دانست و اظهار امیدواری کرد با رفع مشکل فضای آموزشی رشته های این هنرستان در سال آینده متناسب با نیازمندیهای استان توسعه می یابد.
مدیر هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی یاسوج نیز خبرنوید بخش قبولی دانش آموزان دیروز ودانشجویان امروز این هنرستان را در دانشگاههای مطرح کشور موجب مباهات و سربلندی برای توسعه منابع انسانی در بخش کشاورزی دانست.
سید ولی موسوی با تبریک این موفقیت ارزشمند به دانش آموزان عزیز ،خانواده های محترمشان و هنرآموزان پرتلاش هنرستان کشاورزی یاسوج خاطرنشان کرد: بی شک فتح قله های بلند علم و دانش و کسب افتخارات بزرگ علمی از خصیصه ها و ویژگی های جوانان هوشمند و مستعد این دیار پرگهر است.
وی گفت: در مراسم ویژه ای ازاولین فارغ التحصیل راه یافته تنها هنرستان کشاورزی استان به دانشگاهها تجلیل خواهیم کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار