استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تقویت اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان توسط سازمان تملیکی خبر داد.
کد خبر: ۹۰۳۷۲۹
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۵ 26 September 2020

اداره اموال تملیکی استان تقویت می شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با قائم مقام و اعضای هیئت مدیره سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ،حسین کلانتری در این دیدار ، گزارشی از عوارض و آسیب های ماشین های حامل کالای قاچاق که از بنادر جنوبی به سمت مرکز کشور از مسیر استان کهگیلویه و بویراحمد گذر می کنند، ارائه داد.

کلانتری به خساراتی که توسط ماشین های حامل کالای قاچاق و تلفات جاده ای که ایجاد می کنند اشاره کرد و افزود: در این نشست در خصوص نحوه جمع آوری فروش کالای قاچاق نیز مباحثی مطرح شد.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه برنامه های مشترک سازمان اموال تملیکی کشور و مسئولان استان مورد بررسی قرار گرفت، عنوان کرد: مقرر شد سازمان کشوری در جهت تقویت اداره اموال تملیکی استان کمک های لازم را انجام دهد.

کلانتری گفت: انتظار می رود سازمان، اداره اموال تملیکی استان را از نظر بهبود وضعیت ساختمان اداری، تجهیز و ساماندهی انبارها و سایر امکانات مورد نیاز یاری کند.
استاندار در همین راستا بر حمایت دستگاه های مسئول استان در حوزه های قضایی، نظامی، انتظامی و امنیتی در اجرای سیاست های مصوب نظام در مبارزه با قاچاق کالا تاکید کرد.
در ادامه این نشست استاندار با علی مویدی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز دیدار و گفتگو کرد.

لازم به ذکر است افتخاری قائم مقام سازمان اموال تملیکی و سید عبدالمجید اجتهادی مدیرکل پیشگیری و نظارت بر قاچاق کالا و ارز نیز در این نشست حضور داشتند.

کلانتری با اشاره به مباحث مطرح شده با هیئت مدیره سازمان اموال تملیکی کشور، گفت: مقرر شد ستاد مبارزه با قاچاق کالا کشور کمک های لازم را برای بهبود وضعیت موجود در اداره اموال تملیکی استان مورد توجه قرار دهد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار