حاجی بابایی خبر داد؛
رئیس کمیسیون بودجه و محاسبات گفت: دیوان محاسبات تعیین سقف سنی برای مدیران را ملغی و غیر قانونی اعلام کرد.
کد خبر: ۸۸۳۱۵۰
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰ 02 August 2020
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حمیدرضا حاجی بابایی رئیس کمیسیون بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: دیوان محاسبات در پاسخ به مکاتبه ای که در خصوص غیرقانونی بودن و تعیین سقف سنی برای انتصاب مدیران داشتیم، تعیین سقف سنی برای مدیران را ملغی و غیر قانونی اعلام کرد.
وی در توضیح این موضوع گفت: وزارت آموزش و پرورش طی دستورالعملی برای انتصاب مدیران سقف سنی ۴۵ سال را تعیین کرده بود، که مخالف قانون مدیریت خدمات کشوری بود‌. 
دیوان محاسبات تعیین سقف سنی برای مدیران را لغو کرد

حاجی بابایی افزود: به دنبال دریافت اعتراضات فرهنگیان طی مکاتبه ای با معاون رئیس جمهور ورئیس امور استخدامی و اداری کشور، موضوع غیر قانونی بودن مصوبه مذکور را اعلام و درخواست اصلاح این مورد را داشتیم.
او تاکید کرد: دیوان محاسبات طی مکاتبه ای با معاون رییس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور، مصوبه تعیین سقف سنی برای انتصاب مدیران را ملغی و غیر قانونی اعلام کرد. 
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به کارمندان این اطمینان را داد که مجلس در مقابل مصوبات خلاف قوانین و اسناد فرادستی می ایستد و برای اجرای قوانینی که پشتیبان منافع حرفه ای فرهنگیان و کارکنان کشوری است، مجددانه پیگیر است.
دیوان محاسبات تعیین سقف سنی برای مدیران را لغو کرد
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار