کد خبر: ۸۷۲۴۶۰
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۳ 07 July 2020
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و برخی مسئولین استانی دو پروژه احداث ساختمان خانه مطبوعات استان و همچنین پارک ساحلی امید کلنگ زنی شد.
ساختمان خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد کلنگ زنی شد
این ساختمان در زمینی به مساحت ۲۰۰ مترمربع کلنگ زنی شد.
حسین کلانتری در آئین کلنگ زنی این پروژه، اظهار داشت: خبرنگاران به جهت مسئولیت خطیرشان در عرصه اطلاع رسانی از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر ساماندهی رسانه های استان تاکید کرد و گفت: هدف از احداث چنین مجتمع های فرهنگی ایجاد محلی برای تبادل نظر و هم اندیشی اصحاب رسانه و قلم است.
وی بیان کرد: رسالت خبرنگاران مطالبه گری حقوق مردم است و باید به این مهم هم در فضای واقعی و هم در فضای مجازی جامعه عمل پوشاند.
استاندار

کلانتری با بیان اینکه نخبگان خبری استان به نسبت سایر استان ها فعال تر هستند، عنوان کرد: انتظار می رود خبرنگاران در این محل با نقد منصفانه و در راستای توسعه استان قلم بزنند.
وی با اشاره به اینکه در سال گذشته اعتباری برای این پروژه پیش بینی شد، افزود: با پیگیری های انجام شده، در شورای برنامه ریزی توسعه استان امسال نیز اعتباری در نظر گرفته شد و تا پایان سال این پروژه به عنوان هدیه دولت تدبیر و امید به خبرنگاران استان تحویل داده می شود.
وی افزود: این پروژه در دو طبقه با زیربنای ۱۲۰ متر احداث می شود.
استاندار

پارک ساحلی 《امید》 در یاسوج کلنگ زنی شد

این پروژه  با اعتبار اولیه  ۵۰ میلیارد ریال در مساحت ۱۰ هکتار کلنگ زنی شد.
حسین کلانتری در آئین کلنگ زنی پارک ساحلی 《امید》، اظهار داشت: حضور دادستان مرکز استان در این مراسم نشان دهنده اهمیت احداث این پارک و حفاظت از بستر رودخانه و ایمنی شهر است.
استاندار با اشاره به ظرفیت های طبیعی استان، عنوان کرد: کهگیلویه و بویراحمد استان زیبایی است و شهر یاسوج می تواند همچون نگینی در کشور بدرخشد و این مهم مشروط به استفاده بهینه از این داشته ها است.
وی با اشاره به اینکه احداث پارک در این منطقه یکی از خواسته های به حق مردم این محله بود، گفت: این مکان با احداث پارک آباد می شود و شاهد سیما و منظر مطلوبی خواهیم بود.
نماینده عالی دولت در استان خواستار حمایت همگانی برای تکمیل هرچه زودتر این پروژه شد و گفت: شهر ما زیباست و به طور قطع با اتمام این طرح زیباتر نیز خواهد شد.
کلانتری در بخش دیگری از سخنانش، عنوان کرد: از انسجام و حمایت شورا استقبال می کنیم و از این انسجام خوشحال هستیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار