کد خبر: ۸۵۴۱۶۱
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۴ 24 May 2020
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، فارس نوشت :  هر روزه حرف‌های در گوشی زیادی در کوچه و بازار از زبان عموم شنیده می‌شود و این روزها هم بیش از هر چیز در کوچه و خیابان از فرار یک معاون متخلف می‌شنویم که هنوز مرجعی رسمی در استان نسبت به تایید آن واکنشی نشان نداده‌ است.
اما به غیر از فرار آقای معاون متخلف که مردم در کوچه و بازار خیلی در مورد او صحبت می‌کنند گماشتن یک معاون خاص و نورچشمی در یکی از اداراتی که با اعتبارات سر و کار زیادی دارد نیز حرف این روزهای کوچه و بازار است.
به گزارش فارس، بعد از بلاهایی که به دلیل خودمحوری بر سر استان رفت و بکارگیری نیروها و گماشتن افراد خاص در مسند مدیریت‌ها سر و صدای زیادی به پا کرد این روزها می‌شنویم که معاون یک سازمان با حمایت فرد یا افراد پرنفوذ این روزهای استان معاون سازمانی خاص شده که باز هم برای بسیاری از مردم و کارشناسان جای تعجب و سوال است.
از گوشه و کنار شنیده‌ایم که برای گماشتن این فرد به معاونت استانداری تلاش‌های بسیاری شد که مسوولان ارشد استان زیر بار نرفتند و اکنون این معاون خاص با حمایت‌های ویژه به معاونت این دستگاه مهم رسیده است.
به گزارش فارس، اکنون امید همگان به تشکیل مجلس جدید و اقدامات و راهکارهای نیروهای انقلابی است تا کلیت مجلس جدید اجازه چنین تحرکاتی را ندهد و دیگر شاهد چینش‌های آن چنانی خارج از عرف و قاعده در استان‌ها به خصوص کهگیلویه و بویراحمد نباشیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار