کد خبر: ۸۱۵۴۴۱
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹ 19 January 2020
معاون سازمان امور مالیاتی کشور: پزشکان تا پایان اسفند فرصت دارند با نصب دستگاه‌های کارتخوان به سازمان مالیاتی متصل شوند.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج ، محمود علیزاده معاون حقوقی و مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: با توجه به رویکرد سازمان نظام پزشکی و شورای عالی نظام پزشکی و هیات هماهنگی شورای عالی نظام پزشکی اراده همگی بر اجرایی شدن درست و دقیق قانون سال نود و هشت مبنی بر اتصال همه پزشکان به سازمان امور مالیاتی است.
محمود علیزاده افزود: تفاهم نامه‌ای بین سازمان امور مالیاتی کشور و سازمان نظام پزشکی به امضا رسیده که بر اساس آن پزشکان فرصت دارند تا پایان اسفند با دستگاه‌های کارتخوان به سازمان مالیاتی متصل شوند.
او ادامه داد: در مفاد این تفاهمنامه مواردی دیده شده است که بر اساس آن پزشکانی که هنوز موفق به نصب دستگاه‌های کارت خوان نشده اند می‌توانند با استفاده از این شرایط هر چه زودتر به سازمان امور مالیاتی متصل شوند.
محمود علیزاده افزود: قانون تکالیفی را روشن کرده و وظایفی را بر عهده سازمان امور مالیاتی قرار داده که در صورتی که پزشکان تا تاریخ مشخص شده به سازمان متصل نشوند بر اساس قانون با آن‌ها برخورد می‌شود.
علیزاده اضافه کرد: اجرای این طرح برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده سازمان امور مالیاتی در سال ۱۴۰۰ است و ما در سال ۹۸ برای پیاده سازی نظام نوین مالیاتی به ۱۵ صنف فراخوان داده ایم تا برای ثبت داده‌های مالیاتی خود ثبت نام کنند ضمن اینکه در سال ۹۹ تمامی اصناف مکلف به ثبت نام برای ارائه داده‌های مالیاتی خود به سازمان امور مالیاتی هستند.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار