کد خبر: ۸۱۵۴۲۹
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸ 19 January 2020
بدنبال سفر غلام محمد زارعی به روستای کالوس سفلی ، که سخنرانی وی و اظهارات منتشر شده به نقل از وی بازتاب های گوناگونی در فضای مجازی بهمراه داشته است نماینده مردم بویراحمد و دنا نسبت به مطالب مندرج توضیح داد .
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، از زارعی پرسیدیم چطور شد که در روستای کالوس از فردی به نیکی یاد کردید که رقیب شماره یک شما در صحنه انتخابات بود .آیا موضوع جدیدی اتفاق افتاده که شما این اظهارات رو بیان فرمودید؟
غلام محمد زارعی گفت:بنده معتقدم که ما باید با مردممان صادق باشیم و چیزی برای پنهان کردن از مردم نداشته باشیم.اینجا بحث رقابت ، رفاقت و یا انتخابات نیست امروز من توفیق حضور در منطقه ای را داشته ام که از هم طایفه ای های اقای دکتر هدایتخواه هستند که بنده از ایشان بعنوان یک سرمایه ی انسانی استان یاد کردم .
نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد : یکی از مشکلات موجود در استان ما این است که به سرمایه های انسانی بخوبی توجه نداریم در حالی که در دنیا کشور هایی وجود دارد که منابع اقتصادی مثل ایران ندارند اما با اتکا به منابع انسانی پیشرفت لازم را داشته اند .
غلام محمد زارعی در ادامه گفت :بنده معتقدم عزیزانی همچون آیت الله ملک حسینی ،سید باقر موسوی،دکتر وکیلی ، مهندس غریب پور،مهندس پناه، دکتر ضیاء هاشمی ،حاج عبدی افتخاری ، سردار شهابی فر،حاج قوام فروزان،دکتر ایروان مسعودی اصل ،سید کامل تقوی نژاد، دکتر تاجگردون،دکتر زراعت کیش،سید قدرت حسینی ،حاج اقای موحد،مهندس هاشمی پور ،حاج اقای بزرگواری ،مهندس افشانی،آقای جعفری ،دکتر خادمی،دکتر نیکبخت،دکتر مندنی پور،دکتر ملک حسینی،دکتر مردانی و دیگر عزیزانی که اکنون نامشان به ذهن بنده خطور نمیکنه همگی سرمایه های انسانی استان و کشور هستند که از قَبَل حمایت های مردم باعث افتخار استان شدند و ما وظیفه داریم در هر جایی که فرصتی پیش آمد از انها به نیکی یاد کنیم و فرهنگ پاسداشت و قدر دانی از این سرمایه های انسانی را ترویج دهیم.
همه این عزیزان قابل احترام هستند و در جای خود برای استان کارایی های لازم را دارند و نگاه ما نباید همراه با بغض و کینه توزانه باشد بنده حتی برای رقیبان انتخاباتی خودم نیز احترام قایل هستم و از آنها هم به نیکی یاد می کنم .
وی در ادامه افزود:امروز متاسفانه می بینیم با توجه به نزدیکی به ایام انتخابات شاهد گسترش بی اخلاقی های سیاسی در بین بعضی جریان ها وگروههای انتخاباتی و حتی متاسفانه در بعضی موارد کاندیداهای محترم در سطح استان هستیم.
فضایی که متاسفانه بر تمام خوبی ها و داشته های فرهنگی و روابط بسیار ارزشمندی که مردم استان ما در طول چند دهه گذشته از آن برخوردار بوده اند سایه انداخته و فشار ،استرس،اضطراب و نگرانی های زیادی برای مردم بوجود می آورد.
به هر حال همه باید سعی کنیم که انتخابات و مسائل سیاسی باعث بروز اختلافات در بین مردم و طوایف و قومیت های مختلف در سطح استان نشود و مشکلی بر مشکلات مردم افزوده نشود. به نظر بنده در این بین نقش کاندیداهای محترم و نیروهای سیاسی و اجتماعی بسیار بسیار مهم خواهد بود.
انشاالله از امروز شاهد آن باشیم که در سطح هر سه حوزه انتخابیه استان کاندیداهای محترم انتخابات مجلس با هر تفکر سیاسی و قومیتی سعی کنند تمام تلاش خود را برای حفظ احترام رقبا و انتقال این مهم به عنوان یک اصل مهم اخلاق سیاسی به سطح جامعه و طرفداران به کار گیرند. به هر حال انتخابات این دوره از مجلس نیز ان شاءالله در اسفند ماه به بهترین نحو ممکن به پایان خواهد رسید و انتخاب مردم استان برای همه گروهها سیاسی و کاندیداها و طرفداران آنها نیز قابل احترام خواهد بود.
دعوت می کنم از همه سیاسیون و کاندیدهای محترم که در کنار همه مباحث و مسائلی که در راستای تبلیغات خود طرح می کنند، از رقبا خود نیز به نیکی یاد کنند و خوبی ها و محاسن آنها را نیز بیان کنند .
ما امروز از جناب آقای دکتر هدایتخواه به عنوان فردی که ۱۶ سال با هم رقابت داشتیم یاد کردیم.در پایان ضمن تشکر از اصحاب رسانه که جز اقشار زحمت کش جامعه و حقیقتا از مشاغل سخت جامعه می باشند نیز دعوت میکنم که اخلاق رسانه ای را در این ایام پیش رو لحاظ کنند و خدای متعال را به عنوان ناظر و شاهد اعمال خود در امر رسانه و اگاهی بخشی به جامعه قرار دهند. / فصلی نو
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار