پوران فرد : هرچند بلافاصله نیروهای امدادی و آتشنشانی جهت خاموش شدن خودرو اقدام کردند و آتش را خاموش کردندولی متاسفانه راننده خودرو پراید بطور کامل در آتش سوخت .
کد خبر: ۷۳۶۷۶۹
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۶ 21 April 2019
مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از برخورد  وحشتناک دو خودروی پراید و نیسان که منجر به آتش سوزی پراید و جان باختن راننده پراید شد خبرداد.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی اورژانس 115 جلال پوران فرد عنوان کرد این تصادف در ساعت13 و 40 دقیقه امروز یکشنبه 1 اردبهشت 98 در محور یاسوج به با بامیدان منطقه سرگچینه (بردکر) اتفاق افتاد که متاسفانه بعلت برخورد دو خودرو و آتش سوزی پراید راننده پراید در خودرو سوخت.
رئیس اورژانس 115 استان با بیان اینکه به محض اعلام این خبر به مرکز دیسپچ یاسوج بلافاصله آمبولانس اورژانس به محل اعزام شد افزود : پرسنل اورژانس به محض دیدن صحنه آتش سوزی با یک عد کپسول آتشنانی که دردست داشتند جهت خاموش شدن خودرو اقدام کردند ولی متاسفانه بعلت شدت آتس نتوانستند راننده خودرو را  نجات دهند.
پوران فرد افزود : هرچند بلافاصله نیروهای امدادی و آتشنشانی جهت خاموش شدن خودرو اقدام کردند  و آتش را خاموش کردندولی متاسفانه راننده خودرو پراید بطور کامل در آتش سوخت .
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار