پس از کنار رفتن علیمردانی و حضور نژاد صفوی برخی هشدارها از همان ابتدا از طریق برخی افراد و رسانه ها به وی داده شد اما امروز رئیس کل دادگستری و دادستان مرکز استان از همین ابتدا و در اولین حضور نژاد صفوی در دستگاه قضایی اتمام حجتی اساسی با وی نموده و خواستار توجه ویژه به حوزه مدیریت و زیر مجموعه در زمینه سالم سازی شدند.
کد خبر: ۶۶۵۴۷۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵ 09 October 2018
تابناک کهگیلویه و بویراحمد / اجتماعی ، تبعات عدم نظارت مدیران بر افراد و دستگاه های زیر مجموعه خود می تواند تا جایی برسد که مدیر کلی مانند علیمردانی با کارنامه موفق کاری و حتی برخی خبرهای غیر رسمی مبنی بر داشتن حامی وزارتی ! ، وی را از کار معلق نماید!
پس از کنار رفتن علیمردانی و حضور نژاد صفوی برخی هشدارها از همان ابتدا از طریق برخی افراد و رسانه ها به وی داده شد اما امروز و در نشست شورای حفاظت از حقوق بیت المال در اراضی ملی رئیس کل دادگستری و دادستان مرکز استان از همین ابتدا و در اولین حضور نژاد صفوی در دستگاه قضایی اتمام حجتی اساسی با وی نموده و خواستار توجه ویژه به حوزه مدیریت و زیر مجموعه در زمینه سالم سازی شدند.
 
هشدارهای جدی رئیس دستگاه قضا به مدیر کل جدید راه و شهرسازی / مواظب اقدامات افراد زیر مجموعه خود باشید / اتمام حجت دادستان و قاضی القضات با نژاد صفوی

در ابتدا دادستان مرکز استان خطاب به نژاد صفوی گفت : در خصوص حوزه حریم راه ها و تخلفاتی که برخی افراد انجام می دهند ، آنچه که تاکنون دیده ایم تبعیض بوده است . به گونه ای که در منطقه ای به یکی مجوز ساخت و ساز و یا ایجاد محل کسب داده شده است اما به فرد دیگری نه! که این عین تبعیض و بی عدالتی است.
مهرداد کرمی افزود : بازرسان ما هفته ای دو روز با مجموعه همکاران شما مربوط به حوزه حریم راه ها و دیگر موضوعات مرتبط به گشت زنی می پردازند اما اگر قرار باشد جلوی تبعیض ها گرفته نشود ما از این به بعد همکاری نخواهیم کرد .
در ادامه این تذکرات ، رئیس دستگاه قضات خطاب به نژاد صفوی گفت : من هم انتصاب شما را به مدیر کلی راه و شهرسازی تبریک می گویم اما لازم است از همین ابتدا نکاتی را برای شما روشن کنم که بعدا هیچ بهانه ای نباشد.
 
هشدارهای جدی رئیس دستگاه قضا به مدیر کل جدید راه و شهرسازی / مواظب اقدامات افراد زیر مجموعه خود باشید / اتمام حجت دادستان و قاضی القضات با نژاد صفوی
 
حجت الاسلام مزارعی افزود : در موضوع تجاوز به حریم راه ها اینکه همکاران شما بخواهند از عده ای گذشت کنند و عده ای نه صحیح و قابل پذیرش نیست. برخی توجیهات مانند اینکه فلانی از فلان طایفه است و فعلا از کنارش بگذریم تا بعدا! 
رئیس دستگاه قضایی استان گفت : متاسفانه مجموعه شما ابتدا از کنار تخلفات حریم راه ها به راحتی می گذرند و آن را به بعد موکول می کنند اما بعد از اینکه خود از کنار تخلف گذشتید و ابه نوعی اجازه تجاوز را دادید ، از ما می خواهید که ورود کنیم! که این اشتباه است و شما باید از همان جلوی تخلف را بگیرید.
قاضی القضات خطاب به نژاد صفوی گفت : شما پولدارترین دستگاه دولتی هستید و وضع اعتبارات دستگاه تان خوب است و هم ما می دانیم و هم خود شما می دانید که دستگاه شما چقدر حساس است .
حجت الاسلام مزارعی افزود : شما در بحث مناقصات و ارتباط با پیمانکار باید کاملا بر افراد زیر مجموعه خود نظارت داشته باشید . در سپردن پیمان ها باید دقت کنید و به گونه ای نباشد که فردا از زیر مجموعه شما کسی اقدام به تخلفی بنماید و لازم باشد که شما جلوی میز دادگاه حاضر شوید چرا که هر تخلفی در دستگاه شما را باید خود شما به عنوان مدیر مجموعه پاسخ دهید.
 
هشدارهای جدی رئیس دستگاه قضا به مدیر کل جدید راه و شهرسازی / مواظب اقدامات افراد زیر مجموعه خود باشید / اتمام حجت دادستان و قاضی القضات با نژاد صفوی

وی گفت : از همین الان در چهارچوب قانون و بدون تعارف عمل کنید که فردا نگویند فلان کارشناس با فلان پیمانکار زد و بند کرد و یک پیمان میلیاردی داده شده است. یک مراقبت ویژه از مجموعه خود داشته باشید . در حوزه حریم راه ها و سالم سازی مجموعه اقدام نمایید .
مزارعی گفت : گاهی یک مدیر کم کار است و فقط می نشیند که چند سال مدیریتش تمام شود که ما با تخلفات چنین مدیری هیچگونه گذشتی نخواهیم داشت. اما گاهی مدیری وجود دارد که تمام دوران مدیریتش را در حال تلاش و دویدن پی کارهای حوزه مسئولیتش است و کارهای زیادی هم انجام می دهد که ممکن است برخی تخلفات کوچک هم رخ دهد که ما در اینگونه موارد ضمن گذشت از این مدیر با جدیت سعی در کمک به وی را خواهیم داشت.
 
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
افرادی که زیر پای علیمردانی را خالی کردند مواظب باشند
احتمال تغییر معاونین جدی است
حقگو
|
France
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
انقافا هیچ مغاونی زیر پای ایشان را خالی نکرد بلکه تخلفات و بی عدالتی خود اقای علیمردانی باعث ضعف و تخلف وی شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
علیمردانی از اقوام .......هست،
......دق رفتنش ودلشه
سید صالح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
علیمردانی خودش متخلف بود و به دنبال خالی کردن زیر پای معاونین و مجموعه راه وشهرسازی بود ولی خودش زمین خورد.
بدعهدی دامن انسان عهد شکن و ضعیف النفس را میگیرد.
مدیر یک دستگاه باید مدافع مجموعه کارمندانش باشد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار