سیدعلی احمدزاده در ادامه ملاقات‌های حضوری روزهای شنبه با جمعی از مردم و متقاضیان دیدار و ضمن شنیدن مشکلات و درخواست‌های آنها دستورات لازم را برای رفع مشکلات و باز شدن گره کار آنها صادر کرد.
کد خبر: ۱۰۸۹۸۴۵
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰ 29 January 2023

استاندار کهگیلویه وبویراحمد به منظور سهولت در ارتباط مسئولان، معاونان، روسای سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی با مردم ساعات مشخصی از یک روز در هفته را به امر رسیدگی حضوری به مشکلات مردم اختصاص داد.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد سید علی احمدزاده در برنامه ملاقات حضوری امروز از یکی از ارباب رجوع‌ها که گفت چند ماهی در نوبت بوده تا وقت ملاقات با استاندار به وی داده شده عذرخواهی کرد و گفت: تعداد کسانی که متقاضی دیدار هستند بسیار است به همین دلیل زمان زیادی می‌برد تا وقت ملاقات داده شود.
وی در خصوص تاخیر در روند پرداخت وام مسکن از معاون اقتصادی استانداری خواست طی جلسه‌ای با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مشکل وام مسکن را بررسی و حل و فصل کند تا مردم در شعب بانک‌ها با مشکلی مواجه نشوند.
دکتر احمدزاده در پاسخ به خواسته یکی از اهالی روستای پراشکفت بویراحمد گفت: این روستا گردنه پر خطری دارد که توسط راهداری اقدامات لازم برای حذف آن برداشته شود، ضمن اینکه در تخصیص‌ها، اعتبار لازم برای تعمیر دو کانال آب کشاورزی در این منطقه دیده شود.
استانداردر ادامه با تاکید به حمایت از متقاضیان سرمایه‌گذاری و کارآفرینان گفت: برخی تغییر کاربری‌ها طی سال‌های گذشته به صورت غیرقانونی انجام شده است و مشکلاتی برای سرمایه‌گذاران و مردم ایجاد کرده است.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد: توانمندی‌ها و ظرفیت‌های هر منطقه برای ایجاد واحد‌های صنعتی و کارگاه‌های تولیدی مورد توجه جدی حوزه اقتصادی استان باشد.
دکتر احمدزاده عنوان کرد: کاکان قطب تولید سیب در استان است و با توجه به نبود سردخانه در این منطقه احداث زیرساخت‌های کشاورزی از جمله سردخانه نیاز اصلی و اساسی مردم است به همین دلیل مخالفت با احداث کارگاه مبلمان و ام دی اف در کاکان منطقی است.
وی در خصوص رفع مشکلات مردم و تولید کنندگان شن و ماسه از سازمان صمت استان خواست با ممانعت از افزایش بی رویه نرخ شن و ماسه، قیمت واقعی را برآورد و اعلام کند.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد همچنین طی تماس تلفنی با رئیس کل دادگستری برای تسریع در رفع برخی از مشکلات مردم بر هماهنگی‌های لازم تاکید داشت.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار