معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از مردم خواست در برابر توطئه دشمن هوشیار باشند.
کد خبر: ۱۰۷۸۳۳۵
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۲ 21 November 2022

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، سید جواد هاشمی مهر در خصوص فوت فردی در شهر سی‌سخت که ضد انقلاب به نظام نسبت داده‌اند گفت: این فرد به هر دلیلی در خانه و کنار خانواده فوت کرده و هیچ اغتشاشی نبوده که وی بخواهد در آن شرکت کند اما ضد انقلاب فوت وی را به نظام نسبت داده تا نظام را زیر سوال ببرد و فراخوان تجمع صادر کرده است.
معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ضمن توصیه به مردم گفت: مردم هوشیار باشند و تحت تاثیر فعالیت‌های رسانه‌ای دشمن قرار نگیرند و نسبت به برنامه دشمن بیدار باشند.
وی بر داشتن سواد رسانه‌ای در این برهه حساس تاکید کرد و گفت: دشمن اتحاد مردم ایران را نشانه گرفته که داشتن سواد رسانه‌ای راه مقابله با هجمه دشمن است.
 رسانه‌های ضدانقلاب در ادامه حرکت نخ‌نمای خود در سناریوی کشته‌سازی برای اغتشاشات، ادعا کرده اند که مرحوم رضا شرفی از اهالی شهر سی‌سخت در تجمعات کشته شده در حالی در این شهر تاکنون برای یک ثانیه هیچ‌گونه تجمعی برگزار نشده است.

کوروش درخشان‌زاده فرماندار دنا در این زمینه به تسنیم گفت: تاکنون هیچ‌گونه تجمع اعتراضی در شهر سی‌سخت و شهرستان نبوده که بخواهد کسی کشته شود.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
معلم
|
United States of America
|
۱۹:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۳۰
امثال .... و ..... اینقدر گند زدن که هر انگی را به نظام می چسبانند
.استخدامی های..... ...مدیریت منتصب ..... و....آیا این حکومت صاحب ندارد این اهل فساد جمع کند اگر ندارد اوباش حاکم بشن بهتره
بارانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
مادرتون به عزاتون بشینه ای کسانی که به دل داغ دیده خانواده رضا و رضاها رحم نکردید... و باید به اون غریبه هایی که نمیدونیم از کدوم گوری اومده بودن تشییع رضا بگیم غلط کردید پاتونو گذاشتید شهر ما
امیر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
من این خدا بیامرزو از دور میشناختم این خدا بیامرز اهل اغتشاش اینا نبود اصلا تا بحال طی دو ماه توی شهر سی سخت هیچ اغتشاشی صورت نگرفت ک این خدا بیامرز جز اغتشاش گران باشه ، روحش شاد و لعنت بر اون ور آبیای جیره خوار بن سلمان ، لعنت به بی بی سی و رژیم منحوس صهیونیستی که این خدا بیامرزو چسبوند به این اغتشاشات
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار