معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت:کتب درسی به تمامی شهرستان ها و مناطق استان انتقال داده شده بنابرین خانواده ها نگران دریافت کتب درسی فرزندان خود نباشند.
کد خبر: ۱۰۶۸۲۹۸
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۶ 19 September 2022

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، ایمان سبحان نژاد در کمیته توجیح و تبلیغ پروژه مهر اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: به جز کتب درسی رشته های فنی و حرفه ای تمامی کتب درسی جهت توزیع به شهرستان ها انتقال و در حال توزیع است .

 

وی در بازدید از مرکز توزیع کتب درسی شهرستان بویراحمد در یاسوج گفت: حدود 85 درصد کتب درسی در شهرستان بویراحمد تحویل مدیران مدارس شده و از این مقدار 70 درصد نیز تحویل دانش آموزان شده است.

 

سبحان نژاد با بیان این که هنوز تعدادی از دانش آموزان کتب خود را ثبت سفارش نکرده اند گفت: سامانه ثبت سفارش کتب درسی تا پایان شهریورماه باز است و اولیاء ودانش آموزان می توانند با مراجعه به این درگاه نسبت به ثبت سفارش کتب خود اقدام کنند.

 

وی یادآور شد: مدیران مدارس هر چه زودتر به مراکز توزیع کتب درسی در شهرستانها ومناطق آموزشی خود را مراجعه ونسبت به دریافت کتب درسی آموزشگاه تحت مدیریت خود اقدام کنند

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار