فرمانده انتظامی گچساران گفت: از ابتدای سال‌جاری تا پایان خرداد ماه ۸۰ میلیارد و ۱۴۰ میلیون و ۸۱۱ هزار ریال کالای قاچاق در این شهرستان کشف شده است.
کد خبر: ۱۰۵۳۹۳۴
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۲ 02 July 2022

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، ارسلان خادمیان اظهار کرد: پلیس با پدیده قاچاق کالا این اقدام لطمه زنده به چرخه تولیدات داخلی مبارزه کرده و با متخلفان به صورت قانونی برخورد می کند.

 وی بیان کرد: از ابتدای سال‌جاری تا پایان خرداد ماه افزون بر ۸۰ میلیارد و ۱۴۰ میلیون و ۸۱۱ هزار ریال کالای قاچاق در گچساران کشف شد.

فرمانده انتظامی گچساران با اشاره به اینکه میزان کشفیات امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۸ درصد افزایش داشته است، تصریح کرد: در سال گذشته ۴۴ میلیارد و ۷۱۸ میلیون و ۷۸۰ هزار ریال کالای قاچاق در گچساران کشف شد .

خادمیان عنوان کرد: در همین راستا در سال جاری ۵۶ دستگاه خودرو و در مدت مشابه سال گذشته نیز ۴۰ دستگاه خودرو در گچساران توقیف شده است.

 وی گفت: در راستای مبارزه با کالای قاچاق و کشفیات صورت گرفته در مدت زمان عنوان شده ۱۴۶ نفر در سال جاری و ۱۲۱ نفر نیز در مدت مشابه سال گذشته در این شهرستان دستگیر شدند.

 فرمانده انتظامی گچساران با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی دستگیری متخلفین کالای قاچاق در سال جاری خاطرنشان کرد: بیشتر کالاهای قاچاق کشف شده اعم از لوازم‌خانگی بهداشتی خوراکی و آرایشی بوده است.

خادمیان بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون افزون بر ۷۰ کیلوگرم انواع مخدر در این شهرستان کشف و ضبط شده است.

 وی افزود:در همین راستا و مدت زمان عنوان شده افزون در ۱۲۳ نفر در این شهرستان دستگیر شدند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار