فرمانده انتظامی گچساران از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۴۷۰۴۲
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۶ 26 May 2022

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، سرهنگ "ارسلان خادمیان" اظهار داشت: با مشارکت یگان‌های انتظامی این شهرستان طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح شهر با هماهنگی مرجع قضائی به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: در اجرای این طرح ماموران ۱۱ نفر قاچاقچی، ۷۲ نفر معتاد و ۵ نفر از اراذل و اوباش را دستگیر و ۲۷۷ دستگاه انواع خودرو و ۱۵ دستگاه موتورسیکلت توقیف شد.

خادمیان تصریح کرد: در ادامه این طرح ۵۱ نفر به جرم سرقت و ۳۴۶ نفر به دلیل ارتکاب به جرایم مختلف دستگیر و ۲۰۷ مورد حکم جلب اجرا و ۲۵ قبضه اسلحه گرم کشف و ضبط گردید.

وی افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و قوانین و مقررات ، از ۷۷ واحد صنفی بازدید که تعداد ۲۱ واحد صنفی بدلیل عدم رعایت موازین قانونی و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمپ شد.

 فرمانده انتظامی گچساران با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند،خاطرنشان کرد: طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی برابر قانون برای افزایش سطح امنیت و آرامش مردم گچساران در سال ۱۴۰۱ همچنان ادامه دارد و تاکنون موفقیت‌های خوبی در این راستا داشته ایم و با مخلان نظم و آرامش مردم برخورد جدی صورت می‌گیرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار