با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ،امام جمعه فرماندار و مسؤولین شهرستان مارگون نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان افتتاح و مسئول فرهنگ و ارشاد این شهرستان معارفه شد.ۺ
کد خبر: ۱۰۴۶۱۰۱
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۲۱ 22 May 2022

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ،امام جمعه فرماندار و مسؤولین شهرستان مارگون نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان افتتاح و مسئول فرهنگ و ارشاد این شهرستان معارفه شد.

 

امین درخشان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با گرامی داشت سالروز آزاد سازی خرمشهر افزود:سوم خرداد برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است که با جهاد و دفاع شکل گرفت و امروز به عنوان یک بنیان فرهنگی و نماد ایثار و شهادت و غرور ملی تبدیل شده است. 

درخشان با بیان اینکه امروز مسئله فرهنگ بیش از هر زمان دیگری در مدار زندگی جامعه قرار گرفته است گفت: راهبردی ترین نظریه در حوزه فرهنگ نظریات و بیانات مقام معظم رهبری که عالمانه و کارشناسی است.

 

وی در ادامه با اشاره به راه اندازی فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان مارگون افزود:از روز اول کاری خود توجه به مناطق کم برخوردار داشته ام و بدون تردید به این مناطق توجه جدی خواهد شد. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان شورای فرهنگ عمومی را بازوی توانمند حوزه فرهنگ دانست و از امام جمعه خواست تا این شورا را تقویت کند. 

 

حجت الاسلام خواچه پور امام جمعه شهر مارگون فرهنگ و ارشاد اسلامی را ریل گذار حوزه فرهنگ دانست و گفت:استقرار نمایندگی در این شهرستان امری خوشایند است و منشا اثر خواهد بود. 

 

وی با تقدیر از مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: مدیر کل ارشاد به معنای واقعی در میدان عمل است و در این مدت کوتاه با حضور خود در مناطق محروم و شهرستانها برنامه های فرهنگی مردمی خوبی اجرا شد و همچنین به شورای فرهنگ عمومی توجه ویژه ای داشته است.

 

قائمی فر فرماندار مارگون در ادامه ضمن تاکید بر اهمیت مسائل فرهنگی تصریح کرد: ارشاد از دستگاه های پیشرو و پیگیر در استقرار اولیه خود در مارگون بود و از دغدغه های مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قدردانی میکنم.و امیدوارم سایر دستگاهها مانند ارشاد عمل کنند و به این منطقه توجه کنند. 

در این جلسه محسن مصلحی به عنوان سرپرست نمایندگی فرهنگ و ارشاد شهرستان مارگون معرفی و نمایندگی این دستگاه فرهنگی افتتاح شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار