tabnakostan

روز گذشته خبری عجیب از منابع آگاه به تابناک کهگیلویه و بویراحمد رسید مبنی بر اینکه قرار است ، تجهیزات کارگاهی احداث تونل دیل ازمحل به سمت مکانی دیگر خارج از استان انتقال داده شود !
شهردار لنده در گفتگو با تابناک؛
راه اندازی کارخانه آسفالت شهرداری لنده/طرح لکه گیری خیابان ها در شهر شروع شد+فیلم
پس از راه اندازی دوباره کارخانه آسفالت شهرداری لنده، اجرای عملیات لکه گیری و آسفالت معابر سطح شهر شروع شد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز استان از افتخاری دیگر برای صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک خبر داد.
تابناک کهگیلویه و بویراحمد گزارش می دهد
کلنگ‌احداث ۳ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن بر زمین زده شد / آیت الله حسینی: آیا در مسائل فنی و مهندسی ، حیا و حجاب وجود دارد یا نه؟! /درخواست استاندار از رسانه ها + فیلم و تصاویر
آئین کلنگ‌زنی ۳ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن با حضور جمعی از مدیران کل استانی در کهگیلویه و بویراحمد انجام گرفت.
بی توجهی به سخنان امام جمعه و خودسوزی یک کارگر!
امام جمعه سه هفته پیش ، داد این کارگران را فریاد زده و گفته بود "به کارگران بیچاره رحم کنید. مسئولان نظارتی استان جلوی مافیای پیمانکاران بی‌انصاف را بگیرید."
در دیدار با نماینده ولی فقیه مطرح شد
درخواست رافت اسلامی در برخورد با معلم بازداشتی
امام جمعه یاسوج با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی به دنبال معرفی معلمین به دلیل مطالبه خود به عنوان برانداز نیست یادآور شد: حساب معلمین از براندازان جداست و در برخی بازداشت های اخیر فقط یک معلم در بین آنها بوده است.
دست پر معاون استاندار در سفر به لنده؛
سهم ۸۳ میلیاردی لنده از سفر رئیس جمهور به استان/نگاه ویژه حاجی زاده به خروج از بن بست جاده ای
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویر احمد در راس هیاتی متشکل از مدیران کل دستگاه های اجرایی از پروژه ای مختلف عمرانی شهرستان لنده بازدید کرد.
تحلیلی بر اعلام کاندیدای جریان انقلاب
منتظریان مصون از واکنش ها در میدان !
پس از اعلام خبر وبا توجه به زمان مانده تا انتخابات ، این اقدام ورود زود هنگام به فضای انتخاباتی ارزیابی شد ضمن اینکه برخی شائبه ها هم از حمایت دیگر بزرگان اصولگرای بویراحمد ، دنا و مارگون را به دنبال داشته است .
بیست ماه مانده به انتخابات مجلس دوازدهم
کاندیدای جریان انقلاب در بویراحمد ،  دنا و مارگون معرفی شد + فیلم
مصطفی شجاعیان عضو شاخص جریان انقلاب بویراحمد ، دنا و مارگون در نشستی با رسانه ها از معرفی کاندیدای این جریان برای انتخابات مجلس در دور بعدی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون خبر داد.
نماینده ولی فقیه در استان
دشمن به هویت زدایی دینی و فرهنگی روی آورده است
آیت الله سید نصیر حسینی : دشمن از رویارویی با ملت های همیشه بیدار و آزاد بویژه مسلمان نا امید شده و رو به هویت زدایی دینی و فرهنگی در برابر این جوامع آورده اند تا بلکه بتوانند با این حربه به آنان تسلط یابند.
رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد :
کمبود نیروی انسانی و چند شغله بودن روابط عمومی ها!
موسوی : برای بالندگی و پویایی روابط عمومی در آموزش و پرورش نیازمند باز تعریف جدیدی از ماموریتهای روابط عمومی در عصر ارتباطات هستیم.
آنچه از سفر استاندار به لوداب منتشر نشد!
واقعیات حضور مدیران در میان مردم / آقا غریب علی جامانده دیدار! / چند نکته پیرامون سفر + فیلم
ضمن اینکه نادیده گرفتن خوبی سفر مسئولین به مناطق محروم و حضور در میان مردم ، کاری غلط است اما تجزیه و تحلیل دقیق سفرها و رفع نواقصات و حواشی غیر ضرور اقدامی مهم و لازم است که مشاورین استاندار باید تلاش کنند این نواقصات و حواشی غیر ضرور راسفر به سفر کاهش دهند.
سفر استاندار و نماینده مجلس به لوداب / مردم : ما شهری هستیم یا روستایی / لوداب با درختکاری مردم شهرستان می شود!+ فیلم
استاندار کهگیلویه و بویراحمد جهت بررسی مشکلات منطقه لوداب به این بخش سفر کرد در این بازدید که مسئولان استانی معاونین استاندار رئیس سازمان برنامه و بودجه و روشنفکر نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی حضور دارند مشکلات بخش لوداب مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
گزارش میدانی تابناک
یاسوج شهری رها شده و بی صاحب! + فیلم
در این گزارش ویدیویی مواردی به تصویر کشیده و سخنانی از زبان مردم بیان می شود که نشان می دهد مردم پایتخت طبیعت ایران به شدت از شهردار و شورای گلایه مند هستند و یاسوج را به شهری رها شده و بی صاحب تعبیر می کنند.
تابناک کهگیلویه و بویراحمد از نشست شهرداران گزارش می دهد
بحرانی شدن سالن‌های مدیریت بحران / لیست اعتبارات جذب نشده شهرداری‌ها / روایتی از شهرهای مرده / تقسیمات جدید در استان
نشست هم‌اندیشی شهرداران استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون عمرانی استاندار در سالن جلسات برگزار شد.
تجلیل از از برگزیدگان آموزش ابتدایی شهرستان بویراحمد + تصاویر
همایش بزرگداشت مقام معلم وتجلیل از برگزیدگان طرح های دوره ابتدایی ؛ مدیران ارزیاب و مدرسین کارگاههای آموزشی مقطع ابتدایی شهرستان بویر احمد با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد .
امیدواری به حل مشکل آب یاسوج
شاید برای بسیاری غیر باور باشد که بشنوند ، شهر یاسوج در فصول مختلف سال ، خصوصا در فصول گرم و کم بارش از نظر تامین آب شرب شهروندان با مشکلات زیادی روبه رو است . غیر باور ازاین جهت که منابع آب سطحی و زیر سطحی آن چندان محدود نیستند اما بنابه دلایلی ،عملا مناطق مختلف شهر با مشکلات متعددی از نظر تامین آب مواجه است .
‌معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
فواید طرح اصلاح اقتصادی دولت بیان شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار استفاده از ظرفیت روابط عمومی‌ها برای بیان فواید طرح اصلاح اقتصادی دولت شد.
ماجرای کشف یک حواله علوفه تاریخی در باشت !
طالبی‌پور : برخی افراد آگاهی از میراث فرهنگی ندارند جاهایی را خراب می کنند غافل از اینکه اهمیت این جاها در خودشان نهفته است و اصولا گنجی در آنجا وجود ندارد از جمله ماجرای یک لوح عجیب در باشت.
در نخستین گردهمایی کارشناسان روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق ۱۳ گانه کهگیلویه و بویراحمد،مطرح شد
روابط عمومی‌ها به عنوان افسران جنگ نرم تاثیرگذاری عمیقی در هویت بخشی جامعه دارند/ نقش برجسته روابط عمومی‌ها در پیشبرد اهداف سازمانی
معاون برنامه‌ریزی‌ و‌ توسعه منابع اداره‌کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، گفت: ارتقا جایگاه و رشد فعالیت‌های روابط عمومی موجب ارتقا جایگاه یک سازمان می‌شود.
فیلم
دوربین تابناک با مردم
یکی از اقدامات در راستای کوچک سازی دولت، برون سپاری برخی از خدماتی است که قبلا توسط دولت انجام می شد.
یادداشت
یادداشت؛
محمد صادق ماندگار فعال فرهنگی-اجتماعی در این نوشته تلاش کرد تا دختران و مادران نسل جدید کمی رنج نامه ی یک «مادر» و یا یک «مادر بزرگ» نسل قبل تر را لمس کنند.