tabnakostan

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد برنامه‌های سفر یک روزه رئیس سازمان تبلیغات کشور را تشریح کرد.
آیا اخلاق اجتماعی در جامعه سقوط کرده است؟
زندگی در جامعه بدون درنظرگرفتن اجتماع و مناسبات اجتماعی قابل‌تصور نیست و به همین دلیل انسان عصر حاضر، بدون ارتباط با دیگران قادر به برآوردن نیازهایش نخواهد شد و برای برقراری ارتباطی معقول و با درنظرگرفتن منافع طرفین، نیازمند داشتن اخلاق است.
کهگیلویه امیدوار به تحرک بیشتر در حوزه عمرانی
پیگیری‌های تابناک کهگیلویه و بویراحمد از منابع آگاه حکایت از این دارد که طی روز‌های اخیر، دولت مبالغ بسیار بزرگی در بخش‌های عمرانی توزیع کرده است که با نگاهی به لیست اعلامی به نظر می‌رسد سهم پروژه‌های مهم استان خوب و بعضا چشمگیر است خصوصا نسبت به سال‌های اخیر که معمولا تخصیص‌های حوزه عمرانی بسیار ناچیز بوده است!
خبر خوب روز جمعه !
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: خط دوم تولید کارخانه با خرید چغندر قند آغاز می‌شود که چهار هزار تن چغندر از استان کرمانشاه خریداری و وارد این کارخانه می‌شود.
در دیدار دوجانبه روسای ادارات روابط عمومی آموزش وپرورش بوشهر و کهگیلویه وبویراحمد مطرح شد :
تاکید بر اطلاع رسانی هنرمندانه در نظام تعلیم و تربیت
روسای ادارات روابط عمومی آموزش وپرورش استان بوشهر و کهگیلویه وبویراحمد بر همکاری دو جانبه برای اطلاع رسانی هنرمندانه در نظام تعلیم و تربیت تاکید کردند.
فعال بودن همه پروژه های راه سازی استان
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: همه پروژه های راه سازی این استان فعال است.
توضیحات رئیس سازمان جهاد کشاورزی
ماجرای بازار و قیمت گوشت در استان
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص بازار گوشت در این استان توضیحاتی داد.
انتظار 12 ساله فرهنگیان به پایان رسید / آغاز مرحله اول تخصیص سهام ارزش مالکانه
سرانجام بعد از سالها انتظار، طرح بی نظیر ارزش مالکانه با پیگیری های مجدانه مقام عالی وزارت از امروز اجرایی گردید و معلمان بازنشسته عضو صندوق پس از 28 سال سهامدار شدند.
بهداشت و درمان لنده و گلایه  هایی خطاب به نماینده مجلس و فرماندار
آقایان موحد نماینده مردم در مجلس، دانش فرماندار، یاوریان مدیر شبکه بهداشت و درمان به عنوان مسئولین اجرایی و نظارتی آیا خداوکیل شما خبر دارید که لنده از لحاظ امکانات بهداشتی در فقر مطلق بسر می برد.
تشکیل دو پرونده تخلفات انتخاباتی در دستگاه قضایی
دادستان مرکز استان : در دادسرای مرکز استان شعبه‌ی ویژه رسیدگی به جرائم انتخاباتی را تشکیل داده‌ایم و اخیراً دو پرونده در حوزه جرایم انتخاباتی به دست ما رسیده است که در اسرع وقت رسیدگی می‌شوند، اگر تخلفی صورت گرفته باشد، همان چیزی که در قانون است در مورد این پرونده‌ها اقدام خواهد شد.
دستگیری قاتل فراری در گچساران
درپی قتل چهار جوان و مجروحیت یک جوان دیگر در یکی از روستاهای شهرستان گچساران، دستگیری قاتل فراری به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
پس از مدیریت ضعیف بازار/کمبود شدید نان در شهرستان لنده
پیش از این شاهد بودیم موضوع کرایه های درون شهری و برون شهری نیز فقط باب میل رانندگان و نه مردم و صنف افزایش قیمت داشت..!. طی یک سال گذشته رانندگان تاکسی خود تعیین قیمت میکردند و ظرف یک سال گذشته این صنف ۳بار تغییر قیمت داشتند در حالی که مشخص نیست در لنده چه دستگاهی باید بر این صنف نظارت کند‌.
پرواز بدون بالگرد!
این روز‌ها یکی از خبر‌های تلخ مربوط به جان‌هایی است که به دلیل نبود بالگرد اورژانس به راحتی پرواز می‌کنند و از دنیا می‌روند که متاسفانه با وجود همه انتقاداتی که از نبود بالگرد اورژانس در استان شده، اما باز هم نتیجه‌ای در بر نداشته است .
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جمع بسیجیان گچساران:
بسیج از دل مردم شکل گرفت و مشابه آن در دنیا وجود ندارد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد : بسیج هم سرنوشت جنگ تحمیلی را تغییر داد و هم آینده نظام اسلامی را تضمین کرد و هم از دستاوردهای انقلاب صیانت کرده و می‌کند .
به همت شرکت نفت و گاز گچساران:
افتتاح نمایشگاه دستاوردهای صنعت نفت در گچساران
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت:بسیجی نبردی جان بر کفی است که چیزی برای خود نمی خواهد چرا که از خود و خانواده ، خواب  و آرامش می گذرد تا دیگران آرامش داشته باشد.
درگیری و قتل 4 نفر در گچساران / توضیحات مقام قضایی
بامداد امروز جمعه سوم آذر ۱۴۰۲ و در یک درگیری مسلحانه در روستای آرو شهرستان گچساران چهار نفر کشته و یک نفر زخمی شد.
بی مهری مسئولین به عزت و افتخار کهگیلویه و ایران
مگر میشود کسی مایه عزت و افتخار شهر ، استان و کشور در یک استان باشد، ولی مسئولین آن استان از این موضوع بی خبر باشند؟!
پروژه ی بزرگ در هاله ای از ابهام/ خاطره بد مردم چرام از وعده های نمایندگان !
شهرستان چرام خاطره خوشی از پروژه هایی که نمایندگان بانی و پیگیر آن ها بوده اند ندارند که این می تواند نشان دهنده ی بی برنامگی در کار نمایندگان باشد .
تابناک کهگیلویه و بویراحمد گزارش می دهد
اولین بارش جدی سال آبی از نگاه آمار / شهرداری یاسوج از نظر پلیس رفوزه شد !
این ریزش‌ها در این مدت کوتاه در برخی مناطق مانند شهر چرام به گونه‌ای بود که یکی از کارشناسان هواشناسی در توصیف شدت بارش‌ها به نکاتی جالب اشاره کرد و البته گزارشات سراسر استان نکات مهم دیگری هم داشت .
شورای اطلاع رسانی در مسیر تحقق 4 اصل انتخاباتی رهبری
رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات کهگیلویه وبویراحمد گفت: این کمیته بر شاخص‌های اصلی انتخابات که چهار مولفه مهم مد نظر مقام معظم رهبری است و عدالت تبلیغاتی تمرکز داشته باشد.
فیلم
دوربین تابناک با مردم
یکی از اقدامات در راستای کوچک سازی دولت، برون سپاری برخی از خدماتی است که قبلا توسط دولت انجام می شد.
یادداشت
یادداشت؛
محمد صادق ماندگار فعال فرهنگی-اجتماعی در این نوشته تلاش کرد تا دختران و مادران نسل جدید کمی رنج نامه ی یک «مادر» و یا یک «مادر بزرگ» نسل قبل تر را لمس کنند.
پرطرفدارترین عناوین